Kanlı İshal!!!!!!!!!!!! :(

Gofretsla

Merhaba bizim burada bir köpek var yavru 3 4 aylık ama maşallah ayı gibi:) neyse aslında çok üzgünüm çünkü hem kanlı ishal hm faranjit kesinlikle sahipleneceğim ama bakamam diye ödüm kopuyor mocha... öldü çünkü
sahiplendirebilirim kuzumuzu veterinere götüreceğim yarın destek olun bana ne olur?:(

33 CEVAP

yanik_kedi

Nee mocha öldü mü??!!!ben şuan çok şaşkınım gerçekten :(( aşırı derecede üzüldüm :(( lütfen üzmeyin kendinizi siz elinizden geleni yaptınız eminim o minik canını mutlu vermiştir kuzum benim kıyamam sizde üzmeyin kendinizi :(

yanik_kedi

Bu arada benim köpeğimi barınaktan sahiplenmiştim ve lanet hastalık olan kanlı ishalden kaybettim:(herşeyi yaptım onun için günlerce veterinerde kaldı başında bekledim ama nafile dayanamadı ondan sonra köpek alamadım nedense...kedi bakmaya karar verdim :( ve sizi şu an çok iyi anlıyorum umarım bu resimdeki can kurtulur sizin ellerinizde hayat bulur!! mochaya gelince gerçekten Allah sabır versin :(

Çok üzgünüm. Haziran ayında kaybettiğim kızım hala aklıma gelince kahroluyorum. Sizi düşünemiyorum. Kelimeler anlamsız ve boş gelecek, çok iyi biliyorum. Sabırlar diliyorum.

Gofretsla

İnşallah devamlı öksürüyor:( bu arada sağolun burada en sevdiğim şey hayvansever dostlarımın acımı dindirmesi
3 saat önce buldum ısırık'ı şu an veterinerde yatıyor durumu çok kritik:(

kedicigim1054

gençlik hastalığıne-a yakalanmış olabilir mi???

HakanCanKinik

Abla iyi bir bakım yaptırırsan o hayvan kendine gelir... :)

hayvankurtarma

Allah sabır verse keşke yapabileceğim birşey olsa internetten biraz uzaklaş istersen abla kafanı toparlamaya çalış uyu dinlen dışarı çık temiz hava al rahatla sakin ol nildogcat in dedigi gibi o ölmedi senin kalbinde sende onun kalbindesin sen onu mutlu ettin baktın sevdin mocha çok şanslıydı ama zamanı gelmiş geri hayata döndürebilsek keşke ama omuyor benimde tavşanım öldü :( mantar olmuş zaten hastaydı sahiplendiğimde meğersem mantarmış ilaç ve vitamin kullanıyoduk vet. Önermişti inan o öldüğünde ben bayılıyodum kriz geçiriyordum kendini bukadar üzme canım ablam

hayvankurtarma

Allah sabır versin yazicaktım pardon..

yanik_kedi

Öldü mü?! Çok üzüldüm gerçekten :(( bu lanet hastalık bir can daha aldı bizlerden!!! :((

Gofretsla

Duman14 Yavrukedii
Küçücük kalbinizle bana kocaman destek verdiniz sizin kadar değilim yeminle... Çocukluğun kıymetini bilin sizi çok çoooook seviyorum Ablalarım:)

Gofretsla

Senasakar:)

Gofretsla

Sağolun Zeynep hanım:(

Kanlı ishal olan bir hayvanın hayatta kalma şansı düşüktür, sokakta hayatta kalması ise imkansızdır. Ona umut olun, bir hayat kurtarın derim. Sizin güzel enerjinizle her şeyi atlatacağına eminim.

Gofretsla

:)))

hayvankurtarma

Ne olamazzz!:(((