Kanlı İshal!!!!!!!!!!!! :(

Gofretsla

Merhaba bizim burada bir köpek var yavru 3 4 aylık ama maşallah ayı gibi:) neyse aslında çok üzgünüm çünkü hem kanlı ishal hm faranjit kesinlikle sahipleneceğim ama bakamam diye ödüm kopuyor mocha... öldü çünkü
sahiplendirebilirim kuzumuzu veterinere götüreceğim yarın destek olun bana ne olur?:(

33 CEVAP

Senasakar

Dostunuzun ölümü çok acıttı canımı. Konu hakkındaki sorular bitmeyecektir. Lütfen olabildiğince buradan uzak durun. Kendinizi toparlayın. Keşke bir şeyler yapabilseydim şuan acınızı hafifletebilmek için. Çok üzgünüm gerçekten. Onlar insanlardan daha değerli benim için. Ama siz iyi olmalısınız. Başka canlar için kendinize gelmeniz lazım.

Duman14

mocha öldü mü!!!??? nasıl yaa nasıl oldu kesinlikle sahiplenin bence ama mochayı merak ettim

Puppy730

Nasıl olur ya? Ne oldu birden Mocha'ya? İnanamadım okuyunca. Çok geçmiş olsun.

Senasakar

Acınız çok taze bence biraz kafa dinleyin

Gofretsla

Tam lanet beşikten kurtulup evin içinde kalacaktı:( beşikten çıkardım hiç çiş yapmadı neyse her odanın kapısı falan açıktı gece diye beşiği atmadım çöpe. Yarın atarım dedim sabah... Onu boğulmuş bir şekilde Buldum! Şu an ev arıyorum bu evde kaç can gitti artık bu lanet evde kalamam!

Duman14

bence ne olursa olsun kendinize ve bu köpeğe bir şans verin

batuhantopcu

Çok geçmiş olsun. Acınızı tahmin edebiliyorum. Hiç kolay değil bir hayvan diyip geçebilmek. Onlar bizim canımız kanımız evimizin bir neşe kaynağı oluyorlar. Ama kalpler güzel olduktan sonra bu güzel kalbi diğer canlılardan esirgememek lazım. O güzel kalbinize en yakın zamanda yine bir can sığdırırsınız inşallah.

Gofretsla

Bosverin gerçekten... Ölürse diye korkuyorum ısırık ödüm kopuyor:(

Yavru_kedii

Neeee? Fotoğraftaki kuzum ölmüş olamaz! Allah sabır versin şu an... Şoktayım! Ne ne diyim Allah sabır versin:(

senemkaraca

çok üzüldüm.. allah sabır versin.

Gofretsla

Arkadaşlar uzulmesem anlatırdım her hatırladığım da vicdan azabı çekiyorum ama... Belki anlatabilirim

Gofretsla

Veterinerde kalacak aradım veterineri boş yer varmış hatta şimdi getirin dedi geç olmasın dedi birazdan aramaya çıkacağım

nildogcat

Allah sabır versin:(Çok zor biliyorum:(Sakın öldü diye düşünmeyin,o sizin kalbinizde sizinle herzaman.Kanlı ishal çok kötü cidden ama eğer erken tedavi olursa iyileşir merak etmeyin.Veteriner gerekli tedaviyi uygulayacaktır.İnşallah iyileşir kuzucuk.

HakanCanKinik

Geçmiş olsun abla. Allah sabır versin...

Gofretsla

Sağolun dostlarım:)