Sokak Kediler İçin Uygun Mama

gokcebuyukk

Sokakta beslediğim üç kedim var. Ciğeri haşlayıp bazen de ekmek doğrayarak veriyordum ama artık sıkıldıklarını fark ettim. Her mamayı da yemiyorlar çok seçiciler, belki çok ciğer verdiğimden dolayıdır bilmiyorum çünkü gerçekten özenle besliyorum. Öğrenciyim bu yüzden uygun fiyatlı sokak kedileri için olan mamalardan önerebilir misiniz?

15 CEVAP

Mustafanacar

Mito veya micho kesinlikle. reflex, enjoydan daha iyi ve daha uygun.

Siyahiinci

Reflex, enjoy

Siyahiinci

Ciğer vs. Alıştırdıysanız o yüzden kuru mama yemiyor olabilirler. Ben şu an sokaktakiler için trendline aldım. Ancak alabilirseniz enjoy reflex daha iyidir diye düşünüyorum

melist35

enjoy beyaz beyaz kusturuyormuş kedileri, çok yorum okudum bu şekilde. trendline, proline veya reflex verebilirsiniz.

ahsenyildiz

econature

syuhel

Reflex en iyisi bence

Onurotti

Reflex-econature

gokcebuyukk

Çok teşekkürler🌸

Cansunurk

Ben pawpaw/trendline alıyorum 1kg 10 tane felan. Yemeyeni de görmedim kedilerde. Sokaktaki arkadaşlarımızın senin gibi güzel insanlara ihtiyacı var.

mycutecat

Enjoy ve econature. Yemeyen kedi görmedim

burcingltkn

yıllardır enjoy verıyorum sokaktaki kedilere ve köpeklere çok severek yiyorlar kusma görmedim bu zamana kadar fiyat olarak en iyisi enjoy ayrıca ucuz diye goody almayın asla yemiyorlar kargalara kalıyor goody

ezginalci

Mystic diğer yazılanlara göre biraz daha fiyatlıdır ama içeriği daha temiz, aklınızda bulunsun.

gokcebuyukk

Hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınız için🌸💞

1sukrandemir1

mito mix ve arada trendline kırmızı renkli alıyorum, severek yiyorlar. bu ikisi hariç bir sürü mama denedim ama sadece bu ikisini sevdiler

kaanpolat

Econature