Kedim 2 3 Gündür Yok Acaba Kizginlik Dönemine Girdigi İcin Olabilirmi Lütfen Söyleyin

Kedim 2 3 gündür yok ama arada sirada disariya saliyorum ama geliyodu ama bir daha ciktiginda 3 gün gelmedi kizginlik dönemine girdigi icin olabilirmi eger öyleyse nezamn gelir yuvasina

12 CEVAP

Kediseverbuse

Kedinizi dışarı yollamak ne kadar doğru şu an ne durumda olduğunu bilmiyorsunuz ya bir araba çarpsa ya bir kediyle kavga etse ya kötü niyetli bir insanın eline geçerse o canın sorumluluğu sizdeyken tavsiyem dışarı yollamamaniz eğer kızgınlık yüzünden kaçıyorsa kısırlaştırmak hem onun sağlığı hem de sizin için en iyisi

Superisi814

Evet kuvvetle muhtemel piyasa yapiyordur.🙂Benim bir kedim rekor kirdi 6 gün toz olmuştu.Genelde benimkiler 4.gün kapida belirir en fazla.Bu halden hale degiskenlik gösterebilem bir sürectir , siz yine de benim gibi dag taş arayin.Baslarina bir sey gelmezse mutlaka geri dönerler.Ama yoklamak iyidir.

gozdeyilmaz

Yani şimdi ne yazılır buna telefonla arayın sorun isterseniz. Dışarıdan çok fazla şey kapabilir hasta bi dişi kediyle çiftleşebilir araba çarpabilir biri alıp sahibini aramaya çalışabilir ya da sahiplenebilir. Kumunu dışarıya koyun çıkın elinizle yaş mamayla falan arayın havalar soğuk

Mustafanacar

Benim eski kedilerimden biri de Öyleydi. Gidiyordu 2-3 gün kayboluyordu sonra gelip mamasını yiyip tekrar 2-3 gün kayboluyordu. En son gittiğinde geri gelmedi. 😔

Tamam erkek kedi 1 yasinda filan kac gün sürer

Ayben02

Benim kedilerim de dışarı çıkıyorlardı ve ilk kızgınlığa girdiği zaman 1 hafta kayıptı ben ağlaya ağlaya mahvoldum benimki 1 hafta sonra geldi ama erkek olduğu sık sık kaçma peşindeydi sizinki de en geç 1 haftaya gelir diye umuyorum

Kedim hayla gelmedi😭😭😭😭

5 gündür yok kizginlik dönemine girdigi icin olabilirmi

Ftmkrtl

başına bişey gelmesi çok olası diğer erkek kedilerle kavga edebilir mamasını falan sallayın dışarda başka yapacak bişey yok umarım gelir

Kedim geldi tesekkürler

Ricam lütfen kedinizi dışarı tek çıkarmayın 5 ay oldu kedim gideli.
:(

Minimesi

Keşke çıkarmasaydınız araba çarpabilir insanlar zehirleyebilir köpekler saldırabilir ve çiftleştiği kediden hastalık bulaşabilir keşke kısırlaştırsaydınız ve bence gelince birdaha dışarı salmayın