Kedi Çimi

Arkadaşlar merhaba. Ben kedi çimi almıştım şuan baya büyüdüler. Kedi çimini kediler ihtiyaç duyuncamı yiyor yoksa öylesine de yiyorlar mı? Çünkü iki kedimde gidip gelip yemeye çalışıyor. Kusma vs bir şey olmadı. Malt kullanıyorum bu arada. Acaba zevk için yiyor olabilirler mi? Büyük kedim toprak çiçek gibi şeylere baya ilgili bir kedi.

3 CEVAP

gayelise

Sürekli yemezler ihtiyaçları kadar yerler günde bir kere köyün önüne işleri bitince kaldırın

Ayseenur10

Ben de kedime malt veriyorum ama çimi arıyor :) bence sevdikleri için yapıyorlar maltla zaten tüylerini çıkarttıkları için kusma olacağını sanmam

gozdeyilmaz

Malt kullanıyorsanız bence çimi kaldırın biz malt yediremediğimiz için çim ekmiştik son 10 gündür perişan oldu yavrum kusmaktan herkeste aynı olmaz tabi ama maltı yiyorsa gerek yok midesini yormasın