İç & Dış Parazit - Kuduz - Karma Aşıları..

Ayben02

Kedilerimin bu ay kuduz, karma ve iç dış parazit aşıları var hepsinin arasında ne kadar süre olmalı bildiğim kadarıyla hepsi bir günde yapilmaz ağır gelir bir hafta arayla yapılması uygun olur mu
( Kedilerim 2,5 yaşında )

2 CEVAP

Azra00

Biz bütün aşıları birer hafta ara ile yaptırıyoruz ama gittiğim veyeriner hekim eğer buraya çok uzak oturuyorsanız karma hariç ikili yapabiliriz demişti. Biz veteriner ile neredeyse dip dibe oturduğumuz için üzerine çok düşünme gereği duymamıştım.

Ayben02

Ben aşı için başka vete tedavi falan olunca daha nitelikli ve gelişmiş vete gidiyorum aşı için gittiğim vet yakın yürüme mesafesinde ben 1 hafta ara uygun diye düşündüm ama benden daha bilinçli kişilerden de tavsiye almak isterim