Kedim 6 Aylık Oldu Hangi Mama Almalıyım???

kavakemre

herkese merhaba
ben kedimi 1 aylıkken sokakta bulup sahiplendim.
Royal Canin Mother&Babycat Yavru Kedi Maması 4kg aldım ve bitmek üzere artık ve kedim 6 aylık olacak acaba aynı mamadan mı almalıyım yokksa farklı bir mamamı almalıyım şimdiden teşekkürler :)

3 CEVAP

Nisalily

Royal canin e devam etmek istiyorsanız royal canin kitten a geçebilirsiniz zaten 4 aydan sonra ona gecmeniz gerekiyordu.

Nisalily

Mother and Baby cat olan 4 aydan küçük kediler için

Eylulcan

Royal canin yağlı bi mama ama yavru olduğu için çok bi sakınca yok ama kısrlaşınca yada 1 yaşını geçince tahılsız mamalara geçenizi tavsiye ederim🐾