Kedim Hala İshal

ceydatpcu

Mrhb arkadslar mama degisimi yaptigim için kedilerim ishal oldu vet götürdüm reflor ilac verdi kedim reyna hemen düzeldi ama dger kedim biraz geç düzeldi birkaç gün sonra tekrar ishal oldu aslnda çok duzensiz takip etmk için her wc de yanına koşuyorum bi normal yapıyor bir ishal vet aradım serum takalım dedi diirek başka bi ilaç verebilrmisiniz dedim Ama oralı olmadı ben kedime serum falan taktırmak istemiyorum. Çünkü çok hassas yapabilcegim baska birsey varmı öyle durumda ne kullandınız patates haslama tavuk falan vermiyorum kedime

7 CEVAP

En az 3 güne yayarak mama değişimi yapmalıydınız. Suyunu sürekli taze tütün ve pirinç lapası verin.

Anladım o zaman kendiniz hassas olabilir şu dönemde ek besinleri özellikle de yaş mamayı kesmenizi sadece su ,kuru mama ve pirinç lapası vermenizi tavsiye ederim. Yeteri kadar su alırsa seruma falan gerek kalmaz merak etmeyin. Hepimiz buna benzer şeyler yaşıyoruz 2-3 gün içerisinde düzelir minik canınızı sıkmayın.

ceydatpcu

Çok tsk edrim iyikediserafttin yaş mamayi kesim bakm cnku 3 hafta oldu dedgim gibi dzelmedi

senemkaraca

1-beslenme ile ilgili problemler(mama değişimi)
2-stres(hastalık yolculuk yorgunluk kötü bakım koşulları düzensiz beslenme)

senemkaraca

http://www.tavsiyeediyorum.com/makale_1460.htm

bu site üzerinden bilgi alabilirsin.. şimdiden kedinin çabuk iyileşmesi dileğiyle...

ceydatpcu

Hills mama aldim vet önerdi diye hastalık yolculuk vs yok bebek gbide bakiyorum kuzularıma hergün sabh vitamin vs veriyorum yemk yemesi şu içmesi çok iyi sabh akşam konserve mama veriyorum biraz

ceydatpcu

10 gün oncesinden basladim mama değişimine 3 hafta faln oldu hills kullnyrz