Diş Eti

cansuuranus

9 aylık Kedimin arka diş etlerınde kızarıklık var . Sızce nedenolabılır ?

8 CEVAP

Ftmkrtl

iltihap, enfeksiyon olabilir ağız kokusu çok olursa bir hekime gösterin

cansuuranus

Agız kokumuz hıc yok. Onerebılcegınız bı urun varmı dıs etlerıne ıyı gelıcek ?

Ftmkrtl

sprey sıkabilirsiniz dişlerini fırçalayın kontrole gidince detaylı incelerler

damlayilmaz

Yaş mama çok veriyorsanız şişlik yapar diye duymuştum. Zaten iyi bir şey değil (eğer probleminizi kaynağı buysa) vermeyin

Anonymus944867

Kloroben sprey alıp günde 1 fıs sıkın arka dişlerine doğru 14 tl falandı fiyatı

cansuuranus

Tmmdır tesekkurler

cansuuranus

Yas mama haftada 4 kere 2 paket halınde verıyorum . Yani normaldır herhalde verdgm oran .1 paketı 2 gun yıyıoruz

damlayilmaz

Ondan olabilir. Yaş mamayı ayda bir felan öneriyorlar. Faydalı değil. Aksine zararlı diye biliyorum. Üç veterinerle görüştüm üçü de vermeyin çok nadir verin dedi