Mama Önerisi

xmelinoe

Arkadaşlar merhaba, kızımın çok hızlı yemek yemesinden dolayı çiğnemek zorunda kalacağı mama arıyorum. Kendisi 3,5 aylık henüz. Reflü sorunu var bu yüzden çiğneyip yutması gerekiyor. Şimdiden teşekkürler önerileriniz için.

18 CEVAP

burcinyol

gerçekten hills pro plan royal canin gibi markalara sanki kanserliymiş gibi yaklaşana kitleyi anlamakta çok zorlanıyorum. kendi sorduğum soruda da bu kitleye karşı mücadele verdim. ben kendim happy dog kullanıyorum ve son derece memnunum köpeğimin dışkısı normal, tüyleri güzel ve herhangi bir sağlık sorunu yok. bu temelsiz biçimde kulaktan dolma bilgilerle eleştiri yapanların dünya çapında markaları sorumsuzca eleştirmesi bana çok itici geliyor. köpeğiniz için ben bir mama önermeyeceğim ancak yavaş yemesi için yavaş yeme mama kapları var. bunları deneyebilirsiniz https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/pawise-slow-feeding-yavas-yeme-mama-kabi-500ml.html

xmelinoe

Orijen Six Fİsh elimize ulaştı. Gayet büyük taneleri beğendim fakat ne yazık ki hala çiğnemeden yutuyor. Nasıl öğreteceğim çiğnemeyi ben bilemiyorum. Sulandırıp vermeye başladım artık başka bir çarem kalmadı. Aşırı heyecanla yemek yemesinden dolayı çiğnemeyi unutuyor :(

xmelinoe

Teşekkür ederim deneyeceğim tavsiyenizi.