Köpeğim Bana Düşman Mı?

cemberke

2.5-3 aylık köpeğim evin içerisinde sanki bana düşmanmış gibi elime ayağıma heryerime saldırıyor dis geçiriyor elimi kedi tırmalamış gibi.. Uyarıyorum seviyorum hayır diyorum bazen yavaşça vuruyorum ama yok olmuyor hala devam ediyor. Ne yapmam gerekiyor?

4 CEVAP

Superisi814

Size düşman degil.Dişleri kaşiniyor olabilir, oyun oynamak istiyor olabilir.Köpek kolejini takip edij youtubedan bilgi ile donanin.Egitim ile asilir hersey.Bu esnada sabir ve yeterince emek gerek.🐶😊

Berf28

Kedim 5 aylık ısırıyor dişleri kaşınıyor diye düşünüyorum o da öyledir büyük ihtimal

Mehmetkr

Eğitim herşeyin çözümü

FECEVIT

Benimle çok eğleniyor seviyor olmasına rağmen dişleri kaşındığı için elimi ısırıyor 5 aylık dişi döküldü yenileri çıkıyor elinizi sizi incitecek kadar ısırdığında hayır deyin ve mama verin sonra dişleri için oyuncaklardan almanızı tavsiye ederim ben onlarla ellerimi ısırmasını engelledim.bazen çok minik havuç soyup veriyorum.