Dişi Kedi Kızgınlık Dönemi

kaanpolat

Arkadaşlar merhaba kedim dün kızgınlığa girdi okadar zor bir süreç ki gece hiç uyutmuyor bu dönemi nasıl erken atlatırız lütfen yardım edin

5 CEVAP

gayelise

Çok zor gerçekten biz de 10 gün öncesine kadar yaşadık bir de 2 kedi olunca daha zordu. Kızgınlığı bitince hemen kisirlastirin iyi bir veterinerde

Gelyahron

Çiftleşmek istiyor. Bol bol oyun oynayıp yorulmasını sağlayabilirsiniz

kaanpolat

Teşekkür ederim

Kediseverbuse

Evet bunlar normal hareketleri bu dönem boyunca ne zaman uyuyorsaniz bir 4 saat kadar oncesinden mamasını kaldirin ve iyice oynayıp yorun yatarken mamasını koyun gündüz de uyutmazsaniz bebek gibi uyur

kaanpolat

Sürekli poposunu kaldırıp sancısı varmış gibi miyavlıyor