Köpeğimin Cinsi Ve Öksürüğü Hakkında Bilgisi Olan?

Tuba1

Yeni sahiplendiğin bu sevimli canın ırkını bilmiyorum kırma olduğunu düşünülüyor ama tahmini olan var mı ? Birde bazen boğazına bir şeyler kaçmış gibi sesler ve hareketler yapıyor neden olabilir. Geçici evinde ikende yapıyormuş o hareketleri

11 CEVAP

Öksürüğünün sebebi yabancı bir cisim orda hassasiyet oluşturmuş olabilir. bronşit enfeksiyonu veya faranjit olmuş olabilr detaylı muayenesinin yapılmasını veteriner kliniğine başvurmanızı tavsiye ederim

Gofretsla

O kulağındaki şey çıkarılmıyor mu? O bir eziyet de mutlaka çıkarın onu yazık canı yanıyordur:(
Cins bir köpek ama emin değilim hemen araştıracağı.
Faranjit ya da akciğer enfeksiyonu olabilir ki Mocha ölüyordu o lanet olası hastalık yüzünden!:(

Yavru_kedii

Sakin!!!
Hayvanlara öyle şeyler vermeyin lütfen bitkisel tarif ile hayvana zarar verirsiniz kesinlikle kocakarı ilaçları vermeyin veterinere gitmeniz lazım hem de acilen aşıları var değil mi?(sizin yaptırdığınız)

Duman14

yavru_kedii>
Bir çok doğal bitki hayvanlar için yararlıdır araştırarak öğrenebilirsiniz ve hastalığı konusunda tek veterinerle yetinmeyin bir çok yere gidin test falan yapsınlar kocakarı ilaçları bazen hayvanların hayatını kurtarıyor ilaçlar ve bitkisel çözümler bana göre gayet sağlıklı eski zamanlarda ilaçlar yokken millet nasıl iyileşiyor sanıyorsunuz veya hayvanlarını nasıl iyileştiriyorlardı doğa başlı başına bir ilaç zaten

Tuba1

Yeni sahiplendim henüz deneme süresindeyiz ama bir kaç güne çıkacak. Hastalığı için ne yapabiliriz doğal adaçayı bile içiriyorum ama etki etmiyor

Yavru_kedii

Tamam vermeye devam edin kavga çıkarmak istemiyorum

Yavru_kedii

Bakın ben sadece bilmediğiniz şeyleri vermeyin dedim. Bende yapmıştım hiçbir işe yaramamıştı

yanik_kedi

Acilen veterinere gitmenizi öneriyorum barınaktan hastalık kapmış olabilir veteriner şart

Tuba1

Öncelikle kocakarı ilacı değil doğal kendi topladığımız adaçayıdır onlar ve gayet faydalıdır daha önceki köpeğimde de veriyorduk ona gayet olumlu etkileri oluyor ama bunun rahatsızlığı başka olduğu için etki etmiyor muhtemelen aşılarıda tam ama tabiki veterinere gideceğiz

Tuba1

Büyüklerimde hep köpekler ot yiyorsa karnı ağrıyordur derlerdi küçükken bana. Sebebi de tüylü terlikle oynaması olduğunu keşfettik terliğin tüyleri yapışıyor muhtemelen boğazına

Tuba1

Bilmediğim bir şey değil kendi topladığım adaçayı işte