Sorunuz Var Mı

vethekmehmetkoc

Vet. Hekim

Uzun zamandır yoktum arkadaşlar bir sürü mesaj soru almışım bir kaçına yazabildim.Uzun tarihli olanlara yazamadım hala sorunları devam eden var ise veya yeni sorusu burdan veya özelden yazabilir bol patili günler

17 CEVAP

yanik_kedi

İyi akşamlar...kedim şu anda üç buçuk aylık küçüklüğünden beri aynı hareketi yapıyor asla oda da tek kalamıyor odaların kapısı açıkta olsa yanında biri olmadığı sürece bağırıyor bu akışkanlığını nasıl giderebilirim komşular çok şikayetçi hiç bir sağlık sorunu yok şimdiden teşekkür ederim

Duman14

Bir sorum daha var gimcat ödül maması aldım ne kadar aralıkşarla vermeliyim günde 1 veya haftada 1 kere falan mı?