Tavuklu Mamadan Balıklı Mamaya Geçiş?

Arkadaşlar tavuklu mamadan balıklı mamaya geçişte sıkıntı yaşayanınız oldu mu acaba? Ya da ne gibi sıkıntılar yaşayabilirim.

11 CEVAP

senemkaraca

balıklı mama en güzeli onu kullanmanızı tavsiye ederim..

ceydatpcu

2 kedim var tonbalikli mamaya geçtik bitanesi çabuk alıştı dgeri 3 haftadr ishal

kedim hassas bir kedi değil aslında ama yine de tereddüt ediyorum

Yavru_kedii

Tüy dökülmesi falan varsa çok iyi gelecektir ayrıca tavuklu mama YEDİRMEYİ doğru bulmuyorum

batuhantopcu

balıklı mama ile tavuklu mama arasında nasıl bir fark oluyor ki?

nilayozlem

biz biraz bilinçsiz şekilde bazen tavuklu bazen somonlu alıyorduk mamayı. ama veterinerimiz tavuklu mamayı tavsiye etmediklerini söyledikten sonra hep somonlu verdik. değiştirdiğimiz zamanlarda hiç sıkıntı yaşamadık. tereddütsüz yedi her seferinde, bağırsak düzeninde de hiç değişiklik olmadı.

çok teşekkürler ilginiz için. Acana pasifica siparişi verdim umarım memnun kalırım

Hayir kedim ikisinide cok seviyor ama genelde kediler balikli olan mamalari daha cok sever

TubaOzmrl

Benim 2 kısırlaştırılmış erkek kedim var çok seçici mama konusunda biri ama hiç sorun yaşamadık biz.Balıklı mamaya başladıktan sonra tüy ve deri problemlerimiz ortadan kalktı.Daha az dökülüyor.Hatta kapışıp birbirlerini yolmasalar düzenli taradıgım için tüy olmuyor ev. Kiloları da çok ideal.Tavsiye ederim.

Minnak53

Ben tavuklu veriyordum oğluma sonra aynı markanın balıklısını aldım veteriner mama geçişlerinde direk olarak verme 1,2 gün mamaları karıştırarak ver demişti yoksa isal olabilir onun dışında bir zararı olmaz dedi

sndbg

Tavuklu yerine balıklı mamaların daha uygun olduğunu düşünüyorum