Beslediğimiz Sokak Köpeğimiz Hastalandı.

senemkaraca

hayvan sever insan olarak sürekli sokaktaki köpek,kedi...vs. arkadaşlarla sürekli karınlarını doyuruyoruz onlarla oyun oynuyoruz. fakat bir köpeğimiz gözlerinden alerji oldu ve şuanda klinikte. malesef gözleri çok kötü olmuş.görme imkanımız oldu ve yanına gittiğimizde gözlerinde dikişler vardı elimi uzattığımda kaşımam için sürekli elimi gözlerini sürtüyordu.içim parçalandı.onu öyle görünce çok üzüldm ama iyileşmesi gerekiyor. ARAMIZA GERİ DÖNMESİNİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM.

2 CEVAP

batuhantopcu

Çok geçmiş olsun. Yüreğinize sağlık. İnşallah yakın zamanda daha iyi durumda olur.

senemkaraca

inşallah çabuk iyileşir.umudumuzu kaybetmedik..