Aşı Sorunsalı!1

Aradaşlar veterinerim 2.lösemi aşısıyla kuduzu aynı zamanda yapalım dedi ama kuduzun ağır bir aşı olduğunu biliyorum. ikisi birlikte kedim için sorun yaratmaz mı acaba. bu arada parazitleri de aynı gün

4 CEVAP

Yavru_kedii

VETERİNER en iyisini bilir....

Duman14

yavru_kedii Ne alaka her zaman en iyisini bilmeyebilirler böyle VETERİNER en iyisini bilir diye düşünenlerin kedileri veterinerlerinin elinde can veriyor soru hakkında bilgim yok ama yorum yapan kişiye yazmak istedim

ibisaski

Bence yaptırmayın 15 gün ara ile olsun ne olacak benim kedim lösemi 1 i oldu en son o bile ona ağır geliyo o gün durgundu epey lösemi 2 ve kuduz u aynı anda olmasını düşünemiyorum

ibisaski

Ama bu konuda bilgiye sahip değilim sadece benim kedim den yola çıkarak fikrimi soyledim