******. Com Dan Alınan Ürün Sahte Çıkar Mı

Mustafanacar

******da çok ucuz 15 kg kedi maması gördüm normalinden 50-60 tl daha ucuz indirim de yok. Sahte olabilir mi.

13 CEVAP

hk9294

Ben ****** satıcılarından değil bizzat ******un kendi sattığı ürünlerden alıyorum ve şu ana kadar hiç sıkıntılı ürün olmadı. Satıcı filtresinden seçip bakabilirsiniz.

Mehmetkr

Çıkar. ******dan gıda almayın bence oyuncak falan neyse ama mama almak pek mantıklı değil. ******daki birçok ürün gibi o da sahte olabilir.

Anonymus944867

@mehmetkr cevaplarını gerçek bilgilere dayanarak açıklarsan insanların yararına olur ****** güvenilir her zaman da alış veriş yapıyorum gerek mama gerek elektronik ürünler sahte ürünle karşılaşmadım karşılaşanı da duymadım

Mehmetkr

Hayır anlamadığım şey nasıl güvenilir olabilir. Bir kişi orijinal satıyor olabilir ama ******da satış yapan birsüru insan var ve sahte satanlar mutlaka vardır. Bu tarz siteler hiçbir zaman güvenilir olamaz ************da bunlardan biri birçok satıcı var ama hangisi güvenilir bilmeniz gerek. Yani eğer güvenilir bir satıcı bulursanız sıkıntı olmaz ama bu sitenin güvenli olduğu anlamına gelmez o satıcının güvenilir olduğu anlamına gelir.
****** güvenilir diyenler mantıklı bir açıklama yapabilir mi?
Yoksa kendilerinde sıkıntı olmadı diye kimsede olmayacağını mı düşünüyorlar?

zibityus

50 lira fazla ver için rahat olsun

Siyahiinci

Sanmıyorum

Anonymus944867

sanmam bende 5.4 kg orijen aldım orijinal ürün 390 tl ye aldım hemde

Mehmetkr

****** mu güvenilir?
Sahte ürünlerle karşılaştım daha önce ******dan defalarca alışveriş yaptım ve kapak fotoğrafı ile ayni olmayan ürünlerden tut da kırık ürünlere kadar bir sürü şeyle karsilastim.
Ayrıca ******da herkes satış yapabiliyor ki bu güvenilir olmadığının en açık göstergesidir.
Gerçek bilgi ile konuşuyorum sen ise kendi deneyiminde sıkıntı olmadığı için güvenilir olduğunu söylüyorsun

Anonymus944867

ÜRÜN orijinal gelmezse direk iade edebilirsin böyle bir hakkın var :) ama zaten orijinal geliyor ben ve yakın çevremdeki arkadaşlar her zaman mama vb alıyoruz farklı satıcılardan hepsini de sorguluyorum hepsi de orijinal ve ayrıca agt kargo ile türkiyenin her yerine ertesi gün teslim ediyorlar bence hizmet ve fiyat kalitesi açısından 10/10

Mehmetkr

Evet o zaman sıkıntı olmaz

gizemesersoy

******un premium üyesiyim satıcıyı ne kadar denetlerler bilmiyorum ama satıcıda en ufak süphe duyarsanız iade alma konusunda tereddüt etmezler

gizemesersoy

arkadaşlar ******u bu kadar kötülemeyin. dediğim gibi satıcının alnını okuyamaz ama tükettiğiniz üründen en ufak şüpheniz olursa hiçbir sorun yaşamadan iade edersiniz

kaanpolat

Alın işte Burdan sahte çıkar pahalı mamalarda sahtekar lık çok yapılıyor N&D Acana Orijen Royal Canin bu markalara dikkat petlebi bu markalarını dispürötörü ne gerek var risk almaya tarihini değiştirip ucuza satıyorlar