Sokak Hayvanları ?

senemkaraca

Biz insanların bile şu sıcak yaz günlerinde birkaç saat susuz kaldığımızda neler hissettiğimizi gözönünde bulundurursak, evinizin önüne, sokağınıza veya herhangi bir yere sokak köpekleri ve kedileri için su veya yiyecek bırakıyor musunuz?

10 CEVAP

senemkaraca

iyi niyetinizden ve sevgi dolu yüreğiniz için sizi kutluyorum. :)

HakanCanKinik

Evet, kendi Pantolon sattığım bir dükkanım var Güngören'de. Orada dört-beş tane en az kedi var onlara her gün mama veriyorum. :)

Yavru_kedii

Annemle her ay
Köpeklere kennel
Kedilere bonacibo alıyoruz :)

senemkaraca

senide özlemiştik canısı yaa :))

yanik_kedi

Elbette!! hayvanlar insanlar gibi nankör olmuyor hatta çoğu insandan daha insan sokaktaki canlarıma profine kullanıyorum iyi varlar!

senemkaraca

YANİK_KEDİ haklı :)

BENU

kedileri daha cok alip sahiplendiriyorum ama hepsini alamadigim icin bende yapabildigim kadar mama ve su takviyesinde bulunuyorum.

senemkaraca

DÜŞÜNCENİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ HAYVANLARIN BİZİM GİBİ İNSANLARA ÇOK AMA ÇOK İHTİYAÇLARI VAR....

Seda19

kesinlikle elimden geldiğince kuşlara ekmekler ufalayıp bırakıyorum kedilere köpeklere mama bırakıyorum her vicdanı olan insanın yapması gereken bir olay tabi bazı pürüzler olabiliyor.Hani kedilere nankör derler ya halt etmişler kendileri nankör vicdansızlar. Hayvanları beslemeye bile kınayan gözlerle bakanlar apartmanın çevresinde bile kedi istemeyen insanlar var ama bu beni tabi ki de durdurmuyor en azından küçük bir kap içerisine mama konulup bırakılmalı gün içerisinde saçma sapan her şeye para harcıyoruz bir mama göze batmamalı insanlar bilinçlendirilmeli artık bu konularda.

Yavru_kedii

:)))