Golosi Kısırlaştırılmış Kedi Maması

GOLOSİ indoor kısırlaştırılmış kedi maması kullanan var mı ? Bu mama hakkında yorumlariniz neler sizce iyi bir mama mı ?

3 CEVAP

Bu soruyu profineden de önce yazmıştım zaten büyük ihtimalle profine kullanıcam :)

Yavru_kedii

Hımm bir bakalım
Tavuk Eti, Somon Balığı Eti %15 - %6
Pirinç %12
Kanatlı Yağı , Somon Balığı Yağı %4.3 - %0.5
Arbocel Selüloz Lifleri %0.5
Hindiba Otu , Keten Tohumu %0.1 - %0.5
Bira Mayası %0.5
Yeşil Kabuklu Midye Tozu %0.005
?Analitik bileşen : 8% Nem, 34% protein , 13.0% yağ , 2.3% lif, 7.9% Kül, 1.32% kalsiyum, 1.01% fosfor, 0.25% sodyum, 0.61% klorid, 0.60% potasyum, 0.7% magnezyum, 0.44% omega-3 , 2.07% omega-6, 1.56% lizin, 0.49% methiyonin
Öncelikle kaliteli bir mamada %40'ın üzerinde et oranı olmalı
Pirinç arsenik oranı yüksek olan KALİTESİZ bir malzeme ama çoğu mamada var sıkıntı yaratmiyor
Emin olun spectrum'dan çok daha iyi keşke kullanmasaydiniz et oranı bile doğru düzgün yazmıyor:(
Yani spectrum Goodyden farksız içerik bakımından en azından goody%25 et oranına sahip (tabi bu etler ölü köpek ve kediler)
Bence profine deneyin ısrarcıyım :):)

Yavru_kedii

Bende şimdi fark ettim:)