Yeni Doğan Kedi Yavrusu

Bildiğiniz üzre dün 10 aylik kedim dogum yapti 2 tane bebegi ölü dogdu 1 tanesi hayatta. Benim kedim ilk kez anne oluyor ve alişmasi biraz zor oluyo gibi ne yapacağını sanirim bilemiyor. 1 günlük minik yavru icin yapmamız gerekenler nelerdir?

2 CEVAP

Size bunun cevabını verdim zaten annesini emmesi yeterli olacaktır. Annesini de güzel kaliteli yavru kediler için bir mama ile beslerseniz daha iyi beslenecektir

Duman14

Elinize almayın annesinin yanında kalsın hep bazen anne yavruyu kabul etmiyor buna karşı hep gözetleyin onları anneye ilgi gösterin yavrusunu emzirdiğinden emin olun