Brit Mama

Britcare ve brit premium arasındaki fark tam olarak ne acaba ?

4 CEVAP

Yavru_kedii

Hemen açıklayayım
BRİT CARE KISIRLAŞTIRMIŞ kedi maması
Kurutulmuş tavuk (20%), pirinç, tavuk unu (% 14), kurutulmuş hindi (% 14), (tokoferoller ile korunmuş) tavuk yağı, pirinç kepeği, kurutulmuş elma, maya, tavuk karaciğeri (% 2), somon yağı, mannan -oligosacharidy (155 mg / kg), fruktooligosakaridler (125 mg / kg), avize ağacı özütü (85 mg / kg), Deniz (ug / kg 50 mg) eklenmiştir.
BRİT CARE premium KISIRLAŞTIRMIŞ kedi maması
Tavuk eti, mısır, pirinç, patates, dehidre edilmiş tavuk proteinleri, mısır gluteni, kümes hayvanları yağı, somon yağı, doğal aromalar, kurutulmuş elma, bira mayası, yuka ağacı özü, DL-metiyonin, L-lysine, mannan oligosakkaritler, frukto oligosakkaritler, organik bakır, kolin, klorür, organik çinko, organik selenyum, biotin, niasin, kalsiyum, pantothanete, riboflamin, tiamin mananitrat, pridoksin, hidroklorür, folik asit, taurine, mineral ve vitaminler.
BRİT CARE premium daha az et oranına sahip 1-2 çeşit daha fazla tahıla sahip ve gluten içeriyor ki insanlara da zararlı olan GLÜTEN ASLA dostlarımıza verilmemeli
Aslında profine kullansaniz daha iyi olmaz mı? İçeriğine bakın BRİT CARE missy yani KISIRLAŞTIRMIŞ kedi maması %20 et oranına sahip 2-3 ay sonra kedinize BRİT CARE grain free(tahılsız) mama kullanmanızı öneririm
Profine KISIRLAŞTIRMIŞ kedi maması
Tavuk eti, pirinç, mısır, tavuk yağı (E Vitamini kaynağı olan karışık Tocopherollerle korunmuştur), somon yağı, kurutulmuş tavuk proteini, doğal tatlandırıcılar, kurutulmuş elma, kurutulmuş domates, bira mayası, yucca Schidigera özü, mineraller, DL-metionin, L-Lizin, mannan-oligosakkaritler, fructo-oligosakkaritler. TÜY ve DERİ: Somon yağı + biyotin = zengin, parlak tüyler ve sağlıklı deri BAĞIŞIKLIK: Prebiyotikler ve fonksiyonel besin değeri yüksek maddeler (A vitamini, E vitamini) = bağışıklık sistemini destekleyici KALP ve SİNİR SİSTEMİ: Taurine + Omega 3 ve Omega 6 dengeli oran = kalp ve sinir sistemi sağlığı GARANTİLİ ANALİZ: Ham Protein 35 %, Ham Yağ 12 %, Ham Lif 4,5 %, Nem 10 %, Ham Kül 7,5 %, Kalsiyum 0,9 %, Fosfor 0,8 %, Magnezyum 0,051 %. HER BİR 1 KG İÇİN KATKI MADDELERİ: Vitamin A 30 000 IU, Vitamin D3 2 000 IU, Vitamin E (α-tocopherol) 600 mg, Taurine 1 700 mg, Vitamin K3 1 mg, Vitamin B1 2,5 mg, Vitamin B6 2 mg, Vitamin B12 0,02 mg, Niasin 25 mg, Kalsiyum Panthotenate 5 mg, Biyotin 1 mg, Folik Asit 0,2 mg, Kolin Klorür 350 mg, Organik Çinko 10,5 mg, Organik Bakır 21 mg, Organik Selenyum, 0,3 mg.

Bu arada %60 et ve taze meyve sebze içeriyor üstelik doğal yollarla korunuyor kesinlikle öneririm ayrıca kullandım:)

Örnek vermek gerekirse
Mesela bu mama
Veya bu mama
Arasındaki fark tam olarak ne ?

Benimde profine iyice aklıma yatmaya başladı bakalım :)

Yavru_kedii

İşte anlattığım o zaten premium olan KALİTESİZ glüten falan var
Diğeri süper premium bir mama bence profine çok iyi bir seçim