Yavru Chow Chowumun Mama Seçimi

frknacar

Merhabalar 2 aylık chow chowum için veterinerim farmina h&d tahılsız mamasını önerdi nasıl bir mamadır önerileriniz nelerdir?

9 CEVAP

Çok kaliteli ve sağlıklı bir mamadır. İçeriğinden de anlayabilirsiniz. Tahılsız olması daha da iyi bir özelliği (birçok mamada olmayan bir özellik)bildiğiniz gibi köpekler etoburdur ve tahılla beslenmeleri uygun değildir. Bu mamanın küçük dostunuzu sağlıkla besleyeceğini düşünüyorum. :)

yanik_kedi

Oldukça iyi bir tercih :)

Havanese_Siri

Orijen veya Acana kullanın durumunuz o kadar iyi değilse daha uygun olanlara http://www.reviews.com/dog-food/ sitesinden bakabilirsiniz fakat asla Royal Canin Hills veya ProPlan kullanmayın. N&D de iyi bir markadır

senemkaraca

proplan puppy kuzu maması :)

frknacar

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız :)

Havanese_Siri

http://www.reviews.com/dog-food/ göz atmanızı tavsiye ederim

Puppy730

Harika bir mama seçimi :)

Yavru_kedii

Çok güzel bir mama:) biz de kullanıyoruz

petokulu

Chow Chow almadan önce mutlaka inceleyiniz.