Kedimin Irkı

mericcdoga

2 ay önce sokaktan bir kedi sahiplendim. Gören insanlar sokak kedisi olduğuna inanmıyor herkes cins kedi sanıyor. Çok araştırma yaptım ama pek bir sonuç elde edemedim. Sizce hangi cinse benziyor?

14 CEVAP

emreovec

Sarman bir cins değildir. Sarman bir deseni temsil eder. Kedinin cinsi tekir. Sokak kedisi de bir ırk değildir. Bütün kedi ırkları sokakta olabilir. Sokaklarda tonlarca farklı cins kedi var.

Kafasında M işareti olan bütün kediler; tekir cinsindendir. Çoğu sarman erkek olur ve en miskin tekirlerden olabilirler.

Aybukeegr

Irkını bilmiyorum ama söylemeden geçemeyecegim bu nasıl bi güzellik maşallah uzuun ömürlü olsun

ShihTzuCilek

Sarman kırması gibi geldi bana, ama maşallah ya çok farklı bir güzelliği var❤️

Zeynepulku

Sarman biraz fırında çok kalmis sadece :d desenleri çok guzel ama

Siyahiinci

Cins değil sokak kedisi ne demek ya??? Tekir sarman vs. Bunlarda cinstir. Öğrenin artık..

Kedinizin desenleri çok güzel. Maşallah nazar değmesin. Sarman kırması olabilir :)

cerenruya

Sarman kesinlikle, masallah cok güzel desenleri var. İnsan şaşırıyor haliyle😁

sarman büyük ihtimal cinsi çok önemli değil de çok güzel bu amaa

büyük ihtimal büyüdükçe rengi hafif açılır

mihriii

sokak kedisi bence ya sarman 🧡

Anonymus944867

cins değil sokak kedisi ama çok tatliş

kaanpolat

Habeş kedisine benzettim melez olabilir

kaanpolat

Tekir sarman cins değil kürk ismidir

syuhel

Çiita olacakmış da vazgeçmiş gibi 🤭 cok guzel cok tatlı maşallah. Sağlıklı büyüsün

mericcdoga

Çok teşekkür ederiz o sizin güzel bakışınız ❤️