Kedim Kısırlaştırmadan Çıktığından Beri İdrar Kaçırıyor

nhazalsahin

Kedim ameliyattan çıkalı 6 saat oldu ama hala idrar kaçırmaya devam ediyor 5 kere kustu veteriner kusmasının normal olduğunu söyledi ama ben çok endişeliyim ne zaman biraz daha toparlanır sizce

6 CEVAP

gayelise

Aslında ilk 24 saat kusmanın normal olduğunu söylüyorlar benim kedim de 2 gün önce kisirlasti kusma olmadı hiç sürekli uyudu bugün biraz biraz topladı kendini 2 3 güne topluyorlar yarın da devam ederse bu durum veterinere danışın tekrardan

Gldrna

Ben de Bugün kısırlaştırdım hatta sanırım aynı saatlerde bebişlerimiz operasyona girmiş :) benimkisi de 2 kere kustu ama normal dedi vet. Kusma idrar kaçırma olacak dedi. 3 kere de orta yere çişini kakasını yaptı

nhazalsahin

Arkadaşlar çok teşekkür ederim içim rahatladı çok şükür bebişimin kusması da idrar kaçırması da kesildi çok halsiz ama az da olsa mama yemeye başladı umarım sabaha daha iyi uyanırız :)

sgolcuk

5 kere kusması çok da normal değil, operasyondan çıkmasa bile bir kedi için bu kadar kusması yanlış giden şeylerin belirtisi olabilir. Antibiyotik verildi mi kullanmanız için? Benim kedim 2 gün sonra kustu, götürdüğümde ateşi olduğunu öğrendik. Sonrasında enfeksiyon çıktı ve 2 hafta tedavi gördü. Sizi korkutmak istemiyorum ama veterinere götürüp en azından ateşine baktırmanızda fayda var. Çok geçmiş olsun

nhazalsahin

Yok ilk antibiyotiği yapıldı 4 tane daha yaptırcaz toplam 5 gün ateşi yok gibi umarım bir sorun olmaz

nhazalsahin

Arkadaşlar daha önce bu durumu yaşayan var mı? Lütfen yardımcı olun