Kedim Surekli Ac Gibi Miyavliyor

M-H

Yemegini veriyorum tuvaletine goturuyorum ama yinede cok miyavliyor ac gibi sanki kapali bir oda var gelip onun kapisin onunde durup miyavlamaya basliyor ne yapicam bilmiyorum:(

4 CEVAP

senemkaraca

kapalı odanın içerisinde ney var. hiç bir kapıyı kapatmayın..

HakanCanKinik

Sizinle oyun oynamak istediği için miyavlıyor olabilir.

senemkaraca
'nın dediği gibi mümkün olduğunca kapıları kapatmayın Mutfak hariç.

Queeninannesi

Kediler kapalı kapıların ardını hep merak ederler o yüzden miyavlıyordur

M-H

Kapali odada bilgisayarlar var yani girilmemesi gereken bir yer ve sanirim bizimle oynamak icin miyavliyor biz gelince susuyor ama bazen biz olsakta gidip kapiya miyavliyor her gun azda olsa girmesine izin veriyoruz ama yetmiyor sanirim yaramaza