Kedimi Gövde Tasmasına Nasıl Alıştırabilirim?

Arkadaşlar 7 aylık dişim dışarıya çok ilgili balkonda durmak istiyor bakınmak istiyor henüz balkonumuzda filemiz yok evin her yeri güvenli ama balkon öyle değil. Başında duruyorum ama ani hareket yapmasından düşmesinden korkuyorum. Ben de ona gövde tasması aldım ama nasıl alıştırırım bilmiyorum balkona çıkacağı zaman taksam yeterli.

3 CEVAP

gayelise

Her gün biraz biraz takılı kalsın alışır

b365

her gun biraz takılı kalırsa alısacaktır

Ilk zaman istemiyor ipi ile oynamak istiyor hergün 15dk tak çıkar 2 3 saat aralık ile oda anlayacaktir