Alışveriş?

tugika

h i z l i m a m a ..... k o l a y m a m a birkaç şikayet okudum internetten gelmeyen sipariş ya da hasarlı eksik gelen falan siz bu siteleri kullaniyor musunuz böyle durumlarla karsilastiniz mi ?

5 CEVAP

Dorve85

Merhaba.Hemen hemen her site için mutlaka şikayet var.Ben bugüne kadar petlebi ********* bulgus ****** gibi sitelerden çok sipariş verdim hiç sorun yaşamadım.En son örneği *********dan verdiğim siparişte hediyesi gelmedi mail attım ertesi gün yolladılar.Şikayet vardaki şikayetleri okuduğumda insanlar almış oldukları mamanın petlerine alerji yaptığında bile aldığı siteyi karalar şikayetler.O yüzden şikayetleri çok baz almıyorum ben

Succubus

ben de birkaç farklı yerden sık sık alışveriş yapıyorum. genelde satın aldığım yerlerin köklü ve bolca müşterisi olan siteler. sonuçta popülerleşmek için belli bir standardın yakalanması gerekiyor. aynı sebepten de *** vs gibi satıcı usulü çalışan daha büyük alışveriş sitelerinden besin almamaya dikkat ediyorum.

golsahyildirim

kolay*mamadan sipariş vermiştim, sıkıntısız gelmişti ürünler :) tercih edebilirsiniz.

mericcdoga

k o l a y m a m a m ayı hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. inanılmaz hızlı gönderim yapıyorlar ve şu ana kadar hiç problem yaşatmadılar

Denizygt

Petlebiden sipariş veriyorum hiç bi sıkıntı yaşamadım ve geçikmede olmuyor