Acil Yardımcı Olun Lütfen

denizli1146

Kedimi çiftleşmesi için erkek kedisi olan aileye emanet ettim erkek kedi sürekli kedimin peşindeydi ama şuan peşini bırakmış çiftleşme olmusmudur acaba

11 CEVAP

gizemesersoy

kedinizin sağlığını düşündüğünüzü varsayarak kısırlaştırmanızı öneririm.

gayelise

İkisi de kizginliktaysa olmuştur ama keşke kisirlastirsaydiniz sağlığı için daha iyi olurdu

bence olmuştur fakat bence utanırlar yani onlarda canlııııı dizilerdede 1 yılda anca oluyorlar şıp diye olmaz...

denizli1146

Ikiside kızgınlıktaydı ilk başlarda sürekli üstüne çıkıyordu erkek kedi ama şuan peşini bırakmış anlamadım

Succubus

kedinizi sadece emanet ettiğinizden emin miyiz? ikisi de kızgınlıkta olan karşı cins kızgınlaştırılmamış iki kediyi aynı ortama mı bıraktınız uslu uslu otursunlar diye?

Succubus

ayh tamam çiftleşmesi için demişsiniz. kusura bakmayın. genelde dişi kedi biraz hırpalanıyor çiftleşme sırasında. anlamanız için aklıma gelen en makul belirti bu. ancak çiftleştirmek neden?

denizli1146

Çiftleşmesi için bıraktım ben şuan kısırlaştırmak istemedim ama hamile mi değil mi bilmiyoruz şuan

MinikPati191

Kısırlaştırmak istemedim demişsiniz ama kısır kediler daha sağlıklı olur uzun yaşarlar, rahim iltihabı riski biter, doğumlarda anne kedi acı çeker ve ölebilir, aynı zamanda sokakta binlerce yavru kedi yuva beklerken başka yavru kediler üretip sokaktakilerin sahiplendirilmesinin önünü kesmiş olursunuz :(

denizli1146

Yaa ben hala soruma bi cevap bulabilmiş değilim ben size kısırlaştırma ile ilgili soru sormadim sanirsam

Anonymus179224

Neden 15 gün bekleyip görmüyorsunuz? Mesela yani?

denizli1146

Ben yanında durmuyorum ki o yüzden soruyorum