Kedi Bağışıklığı

Maumau

Kedim 1.5 yaşında ve bağışıklık sistemi düşük. Hareketli iştahı yerinde ama üçünxü göz kapağı gözüküyor bazen. Gimcat multivitamin acaba bağışıklık kuvvetlendirir mi? Önereceğiniz başka bir yöntem var mı? Bir aşı duydum zylexis diye ama nasıldjr acaba?

7 CEVAP

Kediseverbuse

Bence en doğrusu veterinerden yardım almak tabiki iyi ve güvenilir bir veteriner olmalı (paragöz biriyse eğer size bir sürü kendi sattığı ürünü yutturmaya çalışır buna da dikkat edin) ben kedimin bağışıklığını güçlendirmek için burada satılan vets plus dan aldım 100 tane tablet

Maumau

Memnun musunuz peki? Kullanımı nasıl? Benim veterinerim paragöz değil ya o yüzden şu ilacı şu vitamini kullanın bile demez. Aşıya gerek yok antibiyotik vurmam ben dedi eve geri döndük. Kusarsa ki kusmaz o zaman vururum aşı dedi

Maumau

Upp

Maumau

Uppp

Maumau

Upp

Anonymus179224

Bizimkinin de bağışıklığı normalin altına düşmüş, dediğiniz aşıdan yaptı normalde bir kaç doz uygulanması gerekiyormuş vize bir doz uyguladı ve zoovital immunovital immun tabletlerinden yazdı.

Anonymus179224

Gimcat bu durumda yetersiz kalır.