Kedi İçin Şurup

Maumau

Kedimde bağısıklık düşüklüğü var bugün vet söyledi ama antibiyotik vermeye gerek yok dedi. Nasıl iyileşecek dediğimde de kendisi havadan ötürü böyledir iyileşir dedi ama ben bağısıklık yükseltmek istiyorum. İmmuneks kullananlar olmuş. Kediye nasıl veriliyor?

14 CEVAP

mihriii

benimki yalıyor direk seviyor tadını

cerenruya

Zararsız bir şurup eczanelerde var. 60-70 tl arasi bir şey. Benim kedim sevmiyor zorlq siringayla içiriyorum gerekince. Küçükken onun sayesinde toparladık. Bence yetişkin ise kediniz 2 3 cc arasi verebilirsiniz. Probiyotik zaten bağışıklık güçlendiriyor ayni zaman da istah da açıyor

Maumau

Kaç gün kullanmak gerekiyor peki? Sadece bağışıklık arttırması için istiyodum. İlaç mıdır yoksa bitkisel midir? Fotoğrafını atabilir misiniz?

cerenruya

Eczanelerden satın almanız daha güvenli naçizane tavsiyem. Korkmayın bir zarari yok benim kedime cok iyi gelmisti. Arkadaşımın kedisi de kullandı ve toparladı. Bagisiklik icin, insanlar da kullanabiliyor.

05tuba

Ben de eczaneden geçen yıl şubat ayında immuzinc şurup almıştım.Fiyatı o zamanlar 45tl idi. Hala daha kullanıyorum henüz bitmedi. Kedilerimden biri şıpır kendisi yakıyor, diğerine ben içiriyorum. Haftada bir, iki haftada bir, çay kaşığı kadar veriyorum ben tok karnına. Yani zararını görmedim. Şurubu İçinde beta karoten maddesi var. O yüzden bağışıklığa faydası var.

anjq

hergün 0,5 cc veriyorum şuan 4 aylık

Maumau

Kaç cc veriyosunuz ve nerden alabilirim? Bu insanlar için olan bi şurup mu acaba???

mihriii

ben ********dan almıştım iki günde bir 1 cc veriyorum mantarı var diye kullanıyorum şu an ama içinde şeker var çok uzun süre kullanılmaz bence başka alternatifler bakılabilir sürekli kullanım için

mihriii

t r e n d y o ldan

mihriii

ve insanlar için evet

ilaydabal

Ben de kullanıyorum hergün 0,5 cc veriyorum şuan 4 aylık. Veteriner vermemi tavsiye etmişti.

Maumau

Ya veteriner bize kullanın vs demedi. Ya immuneks alacağım ya da vetplus alacağım ama kararsız kaldım.

Maumau

Vetplus tablet nasıl acaba? Burada satılıyormuş.

Maumau

Aminosol verdiler aldım. Kullanan var mı