Evimizin Önünden Gitmeyen Bu Sevimli Çocuk

Qscar

Arkadaşlar dün yolda gördüm bu çocuğu sevmek istedim ve direkt sarıldı bana bizim eve kadar geldi sonra evimizin önünden birdaha ayrılmadı hatta gece saat 3 e doğru camdan baktm ordamı dye bana bakıyordu😀 mama verdim su verdim çok sevimli içeri girmemi istemiyor sarılıp bırakmıyor acaba sahipli mi çünkü hep aynı yolda duruyordu eğer sahipliyse bile bizim evin önünde uyuyp sahiplenmesi normal mi çünkü eve de baska köpek yaklaştırmıyor arabaları kovalıyor, eşim işe giderken durağa kadar gidiyor sonra koştura koştura yine evin önüne geliyor bahçeye almak istedim fakat benim oğlumda kıskançlık krizlerine giriyor küçcük oldgu halde hırlıyor bugün dısarı cıkarıcaktım birbirlerine girceklerdi ne yapcagmı bilemedim

10 CEVAP

Mehmetkr

İlan verin Facebook gruplarına sahipli değilse de sahiplenme iz onun için en iyisi olur köpeğiniz de max 1 2 hafta içinde alışır. Eğer sahiplenmeye imkanınız yoksa da sahiplendirme açın böyle güzel bir köpek boşu boşuna sokakta sürünmesin.

Mehmetkr

Zamanla alışır sorun olmaz. Zaten sizinki küçük ırk alışma sürecinde istese de ciddi bir hasar veremez.

Qscar

evet goldenlar son derece sevecen dost canlısı köpekler bir tanıdığımda vardı oda uysaldı benim çocuk biraz boyuna falan bakmadan saldırmaya çalıştıda bugğn öyle olunca golden da başladı hırlamaya üstne gitmeye bende içeri aldım oğlumu çıkarmadm korktum

Qscar

çok teşekkürler evet inşallah eğer sahibi yoksa bizim ufak gangster azcık sakin olursa anlaşırlarsa benden mutlusu olmıcak ☺️

Qscar

çok teşekkürler evet inşallah eğer sahibi yoksa bizim ufak gangster azcık sakin olursa anlaşırlarsa benden mutlusu olmıcak ☺️

Qscar

çok sevimli çok güzel bi cocuk biraz sorusturcam burda sahibi var mı biz sahiplenirz çok sevdik zaten bizim oğlumuzla anlaşır mı o biraz sorun cnku bzimki genel olarak agresif ve çok heyecanlı bu golden ise tam tersi uysal çok şeker şapşik😊

Qscar

bizimki ufak oldugu için acaba diyorum golden birşey yapar mı ondan çekiniyorum aslında

zba7

Goldenlar kedilerle bile iyi anlaşabiliyorlar çoğu zaman.

zba7

Bak sen yumurcağa ya boyuna bakmadan :D Zaten küçükler daha bir fena oluyor ,daha cesur oluyorlar.Bu arada çok tatlı maşallah.Uzun ömürleri olsun...
Umarım güzel bir netice sağlanır. Bu güzel çocuk da sokaktan kurtulur. Çok uysal oluyorlar gerçekten.

Badismom

Yaa kıyamam, terk edildi büyük ihtimalle. Maalesef ki böyle durumlara çok alıştık. Her yere ilan verin. İnşallah sıcacık bir yuvası olur bu çocuğun 🧡