Yaş Mama

Duman14

Şimdi ben direk konuya girmek istiyorum kedimin bazı eksik malzemeleri vardı onlara bakıyordumda tırnak makası(trixie)-tüy toplama rulosu-petlere özel ıslak mendil(trixie)-kulak temizleme solüsyonu(nutri vet)-kuru köpük şampuan(trixie)-GimCat malt ödül tableti burdan almamam gerekenleri söylerseniz sevinirim kulak temizleyici ve ıslak mendil lazım olabilecek durumlar için henüz bir sorunu yok Allah'a şükür kulaklarıyla ilgili ama belki lazım olur diye yedek koydum yaş mama alacağım royal canin istemiyorum önerebileceğiniz kaliteli ve uygun fiyatlı varsa yazar mısınız birde almamı tavsiye edeceğiniz şeyler en büyük sorunum yaş mama yardımcı olursanız sevinirim hep aynı soruşar farkındayım ama diğer sorularda cevabımı bulamıyorum :(

7 CEVAP

milodelisi

Yaş mama olarak kesinlikle ve kesinlikle schesir göz bebeğim. %100 doğal. Somonlusunu özellikle tüy sağlığı açısından çok çok iyi. Hepsi çok iyi ama Bizim milo beyin favorisi samonlusu

Duman14

Ben indirim kodlarını kullanıp azaltıyorum mamayı ve kumu burdan aldım kuru şampuanımız var aslında ama beğenmedik pek işte yeni alacağım bu yüzden keşke dumanı tutabilsek bir kedi bu kadarmı kucakta durmaz sevmek istiyoruz alıyoruz nereye kaçacağını şaşırıyor okula giderken annem kardeşlerimle ilgileniyor bende o ara hazırlanıyorum tabi duman fırlıyo bir kere dışarda unuttuk yarım saat kapının önünde miyavlamış alın beni diye ;))

Yavru_kedii

Bence evde kesmeyin tırnaklarını veteriner kessin ücretsiz hem de içiniz rahat eder:)
Kesinlikle petzoom kedi tarağı öneririm
http://urun.************.com/evcil-hayvan/petzoom-tarak-kedi-ve-kopek-taragi-267302372
İnanın tüy toplama rulosu bir işe yaramaz daha önce kopegimde kullandım şöyle diyince tuhaf oluyorum köpeğim* sanki sahibiymişim gibi...
Islak mendilin boşa para harcamak olduğunu düşünüyorum. Zaten dışarı çıkmıyor duman bence gerek yok kuru toz şampuan alsanız bin kat daha iyi
Çok iyi akıl ettiniz hemen anneme söylüyorum kulak temizleme solüsyonu çoooook önemli bir şey zaten kulağı sokak kedisi olduğu için pislik kaynıyordu geçmezse uyuz olmuş demektir zaten:)
Bence ikimiz ********* ürünlerini deneyelim onuda sipariş edebilirim aklımda profine da var sadece köpek için olanını gördüm kedi içinde var mı bakayım:)

Duman14

Veterinerimiz tırnak kesmeden ücret alıyor annemde kesebildiği için evde kesiyoruz biz kapıyı açtığımızda dışarı kaçıyor apartmanda zor yakalıyoruz silmeye çalışıyoruz suyla ama izin vermiyor ıslak mendil şe yarar diye düşünmüştüm

Yavru_kedii

Neee? Ücret mı alıyor? Allah'ım bir gün elime dünya kadar para geçse ilk işim hepsini yok etmek olurdu!
Eşşşek kaçıyor mı birde bence kapı çaldığında dumanı kucağınıza alın bir şekilde olacaktır ya da sineklik takabilirsiniz:),
Kuru şampuan deneseniz bir de nasıl olur? Eğer temizlemez ise ıslak mendil alırsınız ama petlebiden almayın cidden burası çok kazık açıkça söyleyeyim 5 TL lik şey 15 TL'ye satılıyor

Yavru_kedii

http://urun.************.com/evcil-hayvan/bioline-kedi-kopek-islak-mendil-266655770

:):)

sndbg

yaş mama için > schesir ve gimcat'in shiny cat serisi. Genelde ben tercihimi balıklılardan yana kullanıyorum, tavuklu ürünlerden uzak durmaya çalışıyorum