Catnip Kullanımı

venniee

Arkadaşlar kedim tedavide ne kısırlaştırabiliriz ne çiftleştirebiliriz ve deli gibi her yere işiyor ilk yataklara sonra balkona kadar arrık her yere işiyor.. Kedi otu spreyi alıp tuvaletine sıksam diğer yerlere işeme huyu biter mi? İdrarı o kızışma kokusundan kokmuyor normal idrar. Erkek 10 aylık

1 CEVAP

Alaskaa

Etkili olacağını düşünmüyorum catnip spray oyun için kullanılıyor bir anda enerji verip oyun oynamasına mutlu hissetmesini sağlıyor onun yerine genelde köpekler için kullanılıyor ama tuvalet eğitimi sprayi veya damlası var onun kediler için uygun olanından kullanabilirsiniz.