Kedi Ve Köpek Maması !!!!

senemkaraca

arkadaşlar sürekli kedi ve köpek maması hakkında aynı bilgiyi veriyoruz farklı sorularınızla gelin lütfen ...
ayrıca geriye doğru gönüp bakabilirsiniz sorulara.sorduğunuz soruların cevabı zaten var..

19 CEVAP

++1

HakanCanKinik

haydangelenadam

Ve ayrıca buraya bir kaç tane "Moderatör yada Editör" felan koymaları gerek bilgisi olan birileri ben Destek'e yazdım fakat cevap gelmedi sanırım. Burayla ilgilenilmesi gerek.

HakanCanKinik

senemkaraca

Aynen.

Yavru_kedii

Yanlışlıkla patiledim senemhanim çünkü insanlar forumların karışıklığından istediklerini elde edemiyorlar bu yüzden aynı sorular açılıyor rica ediyorum böyle yapmayın belki açılmış sorularda istediğini elde edemedi?