Kedi Ve Köpek Maması !!!!

senemkaraca

arkadaşlar sürekli kedi ve köpek maması hakkında aynı bilgiyi veriyoruz farklı sorularınızla gelin lütfen ...
ayrıca geriye doğru gönüp bakabilirsiniz sorulara.sorduğunuz soruların cevabı zaten var..

19 CEVAP

Duman14

İnsanların soracağı soru sizi mi ilgilendiriyor belki cevabını bulamadı cevap vermeyin yani

senemkaraca

aynen öyle ben de zaten yanlış bişi söylemedm kesinlikle....

Duman14

İstemiyorsanız cevap vermeyin

yanik_kedi

Herkes istediği soruyu sorabilir bakmak istemiyor ve cevaplamaktan sıkılıyorsanız bakmazsınız olur biter

Forumların genel kuralıdır arkadaslar bu. Neden bukadar tepki gösterdiniz anlayamadım doğrusu. konu kirliliği oluyor. Bir sayfada 50 tane hangi mamayı vermelıyım başlığı hiç güzel olmuyor mesela. Bu aslına forumdan gercekten faydalanmak isteyenlerin işini zorlaştırıyor. Yapmamız gereken sadece bi başlık açmadan önce 5dkmızı ayırıp başlıkları kontrol etmek. Çok zor olmamalı değil mi!

Kesinlikle haklısınız. forumun geliştirilmesi gerek

batuhantopcu

Bu sitede sizin de dediğiniz gibi ufak değişikliklerle mihav.com gibi bir site haline gelebilir. Hatta çok daha işlevsel bir hale gelebilir. Habire aynı sorulara aynı cevaplar verilip duruyor.

senemkaraca

gereksiz sorular sormayın ....

senemkaraca

tabikide herkes istediği soruyu sorabilir. Ama gereksiz sorulara da gerek yokki.. sürekli aynı şey soruluyor. tüm soruları gösterme butonuna basarlarsa görebilirler.ayrıca internet diye birşey var. dikkat çekmenin hiç bir manası yok.. işinize gücünüze bakın allah askına

Duman14

bence herkes istediği şeyi sorabilir cevap vermek istemiyorsan forumu açmazssın olur biter görmek istemiyorsanda aşağı doğru kaydırırsın görmezssin insanların sorduğu soruda mı batıyor artık

Duman14

İnternette girip çıkmadığım site kalmadı bulamıyorum uygun yaş mamayı yok yani royal canin var en uygun onu da yedirmeyin zararlı diyorlar kimsenin dikkat çekmeye çalıştığı yok

Keşke siz de söylediğiniz gibi aşağı kaydırıp geçseydiniz şu seviyesiz yorumu yapmak yerine

Siz neden üzerinize alındınız anlayamadım. cevabını bulamadığınız sorular konu değil burada.

senemkaraca

işte boş beleş cevap verecek ya ondan.. amaç dikkat çekmek üstüne alınan alınıyor. ayrıca ben kötü bişi de demedm..

HakanCanKinik

Burada herkes istediği gibi sorularını sorabilir geriye dönüp bakmasına gerek yok fakat. Dediğin şu mantıkla düşünürsen aslında kötü bir fikir değil. Bazı büyük forumlarda sabit konular dedikleri sadece yukarıda kalan herkesin görebileceği derecede olan sorulardır. Burada bazı iyi bilgi içeren konular sabit konu haline getirilse iyi olabilir. Bu sosyal.petlebi bölümünün biraz geliştirilmesi gerek bana göre.
Biraz daha modern bir forum yaratılabilir sadece soru sorulmayıpta bizlerin kendi isteğiyle bilgi içeren konuların açıldığı.