Kedim Ağlıyor Mu

Cikokral

Arkadaşlar kedim annem evden çıkınca ağlar gibi miyavlamaya başlıyor peşinden. Kapının önünde bekliyor ve miyavliyor uzun uzun .
Ben çıkınca da aynı şekilde yaptigini söylüyor annem. Neden olabilir anlam veremiyorum. Çözebilen varmı 😂
Kedim kısır bu arada .

4 CEVAP

bademdevrik

Kesinlikle size olan sevgisinden kaynaklı.Aynı şekilde benim oğlumda aynı şeyleri yapıyor.
Mesela bilgisayar başındayım ve işim var.Canı sıkılınca geliyor ve ağlar tarzında miyavlamaya başlıyor.Hadi benimle oyna artık demeye getiriyor.

Napim

Belki sizi çok seviyordur ve gitmenizi istemiyordur😂👍👍

Superisi814

Size olan bağliliğindan olabilir mi? 🐱😉

Cikokral

Bilemiyorum kapiyi açık gördüğü an da binanın içine kaçıyor 😂 bizi istiyor mu istemiyor mu bilemiyorum