1.5 Yaşındaki Ankara Kedisine Tuzsuz Mama Önerir Misiniz

Zyirmrcn

1.5 yaşında dişi ankara kedisi. Tuzsuz mama istiyorum fiyatı çok uçuk olmadığı sürece sıkıntı olmaz. Gerçekten güvenilir bildiğiniz varsa önerir misiniz? Bahçede yaşıyor evde değil

1 CEVAP

tuuceakboga

markette satılan mamaları önermiyorum ondan harici fiyata göre sırala yapıp sitede içeriklerde neler yazıyor bıraz göz gezdırırsen bulabılırsın su an aklıma gelmıyor cunku benım ama o sekılde buluyorum tuzsuzdur tahılsızdır vs ...
şu an benım kullandıgım mystic var bi tek 40 tl civarı 1 bucuk kilosu dışarıda bakılan bır kedıyse hayli hayli yeter dıye dusunuyorum 2 ev kedıme kullanıyorum bu markayı