Boğma, Dikenli Ve Elektro Şoklu Tasmalar

Havanese_Siri

Anket

Tamamen Karşıyım
(39 oy)
Kullanmıyorum ama Kullananlara Karşı Değilim
(1 oy)
Kullanıyorum
(0 oy)
Toplam (40 oy)

Neden hayvanlara zarar vererek eğitmeye çalışıldığını anlamıyorum, şikayette dahi bulundum, bu tip hayvanlara zarar veren şeyleri satışının yasaklanması gerekiyor. Eğer kullanan varsa bana eden bu eziyeti hayvana çektirdiğini açıklasın. (Ki aynı muameleyi kendilerine göstermek istiyorum.)

20 CEVAP

Yavru_kedii

Görev*

cute_catTR

hayvanlara işkenceye HAYIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

awindless

Elektro şok tasmalarina bende karsiyim ama dikenli tasmalara değilim. Çünkü bazı köpek ırkları nekadar eğitim görürse görsün kedilere veya sahibi dışındaki insanlara aşırı sinirli ve hırslı olabiliyor bazen eğitim görmemiş bir kopekte sahiplenmis olabilirsiniz dikenli tasma biraz kontrolu ele almak icin kullanilabilir. Ama elektro şoka kesinlikle karsiyim.

Bu tarz ekipmanlar köpeğe zarar vermekten başka hiç bir şeye yaramaz.
Köpek eğitiminde ilk olarak ipli boyun tasması kullanılır bu tasma ile yeterli eğitimi verildikten sonra vücut tasmasına geçilebilir.
Bu tarz ekipmanları kullananlar cahil ve genellikle köpeklerini bir silah olarak gören insanlar tarafından tercih ediliyor.

BALGOZ

bu dünya çok adaletsiz vijdansızlar yaa