Boğma, Dikenli Ve Elektro Şoklu Tasmalar

Havanese_Siri

Anket

Tamamen Karşıyım
(39 oy)
Kullanmıyorum ama Kullananlara Karşı Değilim
(1 oy)
Kullanıyorum
(0 oy)
Toplam (40 oy)

Neden hayvanlara zarar vererek eğitmeye çalışıldığını anlamıyorum, şikayette dahi bulundum, bu tip hayvanlara zarar veren şeyleri satışının yasaklanması gerekiyor. Eğer kullanan varsa bana eden bu eziyeti hayvana çektirdiğini açıklasın. (Ki aynı muameleyi kendilerine göstermek istiyorum.)

20 CEVAP

Duman14

Alanur_korol iyilikleri için değil sana şok veriyim git şu topu getir diyim adil geldi mi?

HakanCanKinik

Bence çok saçma bir ürün böyle ürünleri satmamaları gerekiyor.

Havanese_Siri

Kesinlile katılıyorum yasaklanmalı

Havanese_Siri

alanur_korol neden hayvanların iyilikleri için olsun eğer hayvanı eğitmek istiyorlarsa sabretmeliler özellikle yavrularda bu tip materyaller ileride sağlık sorunlarına sebep olabilir sabredemeyen hayvan almasın

Ahmetemind

Böyle saçma ürün mü olur ? Bir hayvana ceza vererek değil ödül vererek eğitebilirsiniz.

Havanese_Siri

Teşekkür ederim :)

Havanese_Siri

Kesinlikle öyle!

kullanmıyorum ama kullanqanlara karşı değilim neden oluyum hayvana iyilik için yapıyorlar amaçları öldürmek değil

yanik_kedi

Bu tür tasma kullanan insanların amacı ne anlamıyorum bu hayvanlara bir tür eziyettir elbette ödül vererek eğitilebilir bu çok daha insancıl bir yöntem

Havanese_Siri

bu konu hakkında https://imzakampanyam.com/ üzerinden imza kampanyası başlatmayı düşünüyorum ne dersiniz

Yavru_kedii

Chanceorgdan bende başlatacağım bakalım kaç takipçi bulacağız? Yanlız bu nereye gönderilecek? Yetişkinlerimden yardım alabilir miyim?

Yavru_kedii

İmzaladim!:)

Yavru_kedii

Neden teşekkür ediyorsunuz ki?
Bu benim görevim!

Yavru_kedii

Bu hepimiz için bir grev aslında!