Yıkanabilir Tüy Toplayıcısı

Alperen07

Arkadaşlar petshopta yıkanabilir tüy toplayıcısı gördüm kullanıp memnun olan var mı lütfen görüşlerinizi yazar mısınız tüylerle başımız dertte bu aralar

6 CEVAP

anjq

ben kullanıyorum, çok yararlı özellikle koltuklar için

bademdevrik

Yıkanabilir tüy toplayıcı etkisini azaltıyor her yıkamada ben tavsiye etmiyorum.

ShihTzuCilek

Bence onun yerine yapışkanlı tüy toplama rulosu alın. O daha iyi topluyor, en azından tüy olan kağıdı direk atıyorsunuz ve daha sağlıklı oluyor. Yıkamalı tüy toplayıcılara pek güvenmiyorum, her yıkadığında etkisini azaltıyor kesinlikle. Benim önerim yapışkanlı tüy toplayıcılardan yana :)

Kediseverbuse

Birde kabı olan tüy toplama ürünleri var koltuklar için falan haznesine sokunca temizliyor onu kullanan oldu mu

Ayben02

Ben almıştım ama pek memnun kalmadım yıka kurumasını bekle falan zahmetli bence

Alperen07

Cevaplar için çok teşekkür ederim arkadaşlar sanırım bantlı ruloya devam edicez