Arka Sol Baldırında Tüy Dökümü

Snybtl

Kedimin arka sol baldırında çizgi halinde 1 parmak uzunluğunda tüy dökümü ve kızarıklık farkettim 3 gün oldu fark edeli bu aralar müsait olamadığım için veterinere götüremiyorum en yakın zamanda gideceğim inşAllah sizce nedir? Fotoğrafları zor çektirdi Tecrübeli olan arkadaşlar cvp verirse yardımcı olursa çok memnun kalacağım.

3 CEVAP

anjq

Mantar olabilir, dokununca ellerini yıkayın insana bulaşabiliyor.

anjq

*ellerinizi

Snybtl

1 hafta önce ocağın yanına cıkmıstı bende farketmedım tuy yanıgı kokusu geldı hemen cektım aldım ama bacağına bakmak aklıma gelmemıstı kuyruk sandım orduda bısey yoktu galıba yandı suan baktım cok şükür yara kabarıklık vesaıre yok gözlemleyeceğim veterinere goturecegım ters bişeyde