Gimcat Multivitamin 12, Macun?

sndbg

Arkadaşlar merhaba, 1 yaşında hamileliğinin sonuna yaklaşan kedimde kullanmaya başladım. Kedim severek tüketiyor. Daha önce kullananlar varsa görüş ve yorumlarını paylaşabilirler mi? Düzenli olarak kullanmaya niyetlendim fakat sonradan gereksiz bir para tuzağı mı gibi bir düşünceye kapıldım.. Siz ne dersiniz? Teşekkürler

7 CEVAP

batuhantopcu

Kullandıkça kedinizdeki değişimi göreceksiniz. Ben kedimin yavruluğundan beri immum destekleyici ürünle bu ürünü kullanıyorum ve memnunum.

HakanCanKinik

Aynen, iyi bir ürün.

yanik_kedi

Oldukça iyi bir ürün tavsiye ederim

sndbg

cevaplarınız için teşekkür ederim. 20 gr'lığını almıştım denemek için, o zaman 100 gr'lık versiyonunu almalıyım..

Yavru_kedii

Kedim hamile ve kullanıyorum daha 1 hafta olmasına rağmen müthiş bir farklılık yarattı

Yavru_kedii

Yok 100 gram aşırı büyük oluyor 20 gram iyi ya:)

sndbg

daha ekonomik olur diye demiştim, ama uyarınızı dikkate alıcam. Teşekkürler