Bu Köpek Hangi Irk?

chiphura

Arkadaşlar bir gün bir cafede kahvaltı yaparken cafenin köpeğini gördük. Çok çok ısındık ve adama ırkını sorduk. Rus finosu dedi ama araştırdım öyle bir ırk bulamadım. Rus Finosu'nu araştırırken Bolonka ve Spitz'le karşılaştım. Ama tam olarak bu ne anlayamadım. Neyse çok uzattım bu köpeğin cinsi ne yani kırma mı kırmaysa ne kırması gibi gözüküyor vs yazarsanız baya bunun gibi birşey bulup alacağım. Şimdiden teşekkürler.

5 CEVAP

Gofretsla

Git git satın al olur mu?

chiphura

Gofretsla Merak etme satın almaya karşıyım ben sadece cinsini öğrenip sahiplenmek istiyordum. Duman14 Baya temizdi ya hahaha oynadım onunla toprakta falan yuvarlandı iyi bakıyorlardı ama adamdan istedik zaten yok vermiyor.

chiphura

Boyutunu yazmayı unutmuşum, küçücük kafası elim kadar ama bu yavruymuş 3 aylık.

Duman14

Bu köpeği cafe sahibinin izniyle sahiplenin??

Duman14

Gördüğüme göre kirli biraz cafede kalıyorsa alın zavallıyı ev ortamı gerekli