Aminosol

Maumau

Kedime aminosol verdiler. Kullanan var mı? Nasıldır? Bugün aldım başlayacagım kullanmaya

11 CEVAP

melist35

b vitamini ve aminoasit karışımıdır, iştah açar, bağışıklığı yükseltir. düzenli kullanılması faydalıdır. sabahları su ile seyreltip ağızdan da verilebilir, içme suyuna da karıştırılabilir

melist35

kim verdi? verdiler derken?

Maumau

Uoppp

Maumau

?????

Maumau

İştahı yerindeydi aslında ama soğuk algınlıgı var gibiydi. İyileşsin kendine gelsin diye verdiler ama ??

Maumau

Hayvan ilaçları satan bi vet

melist35

antibiyotik kullanıyor musunuz? nezle var ise kedide aminosol yetmez, aminosol tedavi değil destek amaçlıdır. nezle soğuk algınlığı gibi hastalıklarda lysine takviyesi kullanmalısınız. bio petactive felilysine macun önerebilirim, kısa sürede iyileşir. aminosoldan daha etkilidir

Maumau

Hayır kullanmıyoruz kendi veterinerim aslında soğyk algınlığı demedi ufak bi üşütme var ama kusmadan halsizliğe düşmeden ben antibiyotik veremem dedi. Antibiyotik kullanmıyoruz

Maumau

Uğppp

Maumau

Uppp

Maumau

???