Kediniz Ayda Kaç Kg Mama Yiyor ?

Feridun8

3 tane kedim var 2 tanesi 9 aylık bir tanesi 7 aylık ve ayda 8 kg mama yiyorlar bir tanesi 2,5 civarı oluyor acaba fazla mı sizin kedileriniz ayda kaç kg mama yiyor ? Kedilerim erkek tekir

21 CEVAP

Partilerindostu

Benim kedim de ayda 1,5 kg mama tüketiyor. Ama ev yemeklerinde veriyorum.

Aliye87

Kedim 8 aylık, 3 kg 250 gr.
20-30 gün arasında değişen (tam 1 ay diyemeyeceğim) bir sürede 1,5 -1,8 kg mama tüketiyor.

O zaman ben gerçekten evde aslan besliyorum 1 kedim çok az yiyor ve onun tabağını da diğer 2 kedim yiyor çoğu zaman ve ayda 10 kilo kuru mama hafta da 2-3 defa tavuk veya ciğer yiyorlar bazen de yaş mama veriyorum 5 aylık kedim 3 kilodan biraz fazla 7 aylık olanda 4 buçuk kilo ben onlar yiyip kilo aldıkça mutlu oluyodum sanki çok yedikçe daha iyi olacakmış gibi 😱 sabahtan itibaren mama da kesintiye gidiyorum.

Dilan23

5 aylık ayda 1.5 kilo yiyor. Yorumları okuyunca az veriyormuşum gibi hissetim. Paket arkasında yazana gore veriyorum

pablopicasso

Mamamızın günlük porsiyonuna uyuyoruz. Yaklaşık ayda 1,5 kg kadar

pablopicasso

Bu arada kısır ancak şu an veteriner gastro mama kullanıyoruz. Yaş mama yok. Sadece malt desteği ile.