Hangisi İle Devam Edelim

ShihTzuCilek

Anket

acana
(9 oy)
nd
(6 oy)
orijen
(9 oy)
Toplam (24 oy)

Merhaba :) ben bir süredir köpeğime acana kullandım, yeni mama sipariş edeceğim ama acana mı alsam, nd mi alsam, yoksa orijen mi alsam karar veremedim bir türlü. Hadi oylama yapalım o zaman :D üçü de iyi mamalar ama hangisini alsam bilemedim :) tabi ki her mamanın avantajı olduğu gibi dezavantajı da var, bunları da göz önünde bulundurarak tavsiyelerinizi bekliyorumm😍

6 CEVAP

ahsenyildiz

acana veriyordum ben

ShihTzuCilek

Bende acana kullanıyordum, devam etme ihtimalim yüksek :)

ahsenyildiz

kedimde köpeyimde çok sevmişti

Denizygt

Bence severek yiyor ve herhangi bi şikayetiniz yoksa acanaya devam edin benim zilli kızımda çok seçici en son acanada kaldık ☺️

Anonymus179224

Tek bir mamaya bağlı kalmayın, dönüşümlü kullanın derim :) Diğer markalardan deneyin bence.

Asimil

Ben orijen puppy kullanıyorum. Mama kabini önüne koymamla bitirmesi 1 dakikasını alıyordur belki.