Hangi Ödül Maması?

Havanese_Siri

Küçük ırk yavru köpeğim için hangi ödül mamasını kullanmalıyım, kullanan varsa önerebilir mi? Orijen düşünmüştüm ama çok pahalı.

10 CEVAP

Gofretsla

Pedigree kullanıyorduk memnunduk gravy bonesi serisi müthiş!

Havanese_Siri

Güzel görünüyor fakat yetişkin köpekler için yazıyor, problem olur mu sizce

Hoppala

İçerik olarak en iyisi Orijen ödül mamaları. Acana'nın da ödül mamaları var, muhtemelen yakın bir tarihte ülkemize gelecektir. Biz Orijen ve Dr. Clauder's kuzulu kullanıyoruz.

Yavru_kedii

Bende önceden dostuma yavrulugundan beri veriyordum hiç bir sıkıntı olmaz merak etmeyin ona bakılırsa acananin ödül mamasıda yavru ve yetişkin diye ayrılmıyor:)

Gofretsla

Yavrukedii
Aynen:)

Havanese_Siri

Teşekkür ederim deneyeceğim :)

Gimdog ve orijen

Havanese_Siri

brit care kuzulu nasıl sizce

Hoppala

Bence dr clauders kuzulu alın. İçerik olarak en iyilerden bir tanesi. Fiyatı da normal. Diğerlerinde koruyucu, şeker, bitkisel yağ vb. şeyler olabilir. İçeriklerine bakmak gerekiyor.

Havanese_Siri

%100 et yazıyordu