3 Kedi

Oscar06

Evimde bir kedim var ve onun yanına yeni iki yavru daha gelicek acaba tuvaletleri falan 3 tanemi olmalı herşeylerinden bilgisi olanlar bilgi verirse sevinirim teşekkür ederim şimdiden

4 CEVAP

Gelyahron

5 kedim var
tek tuvalet-düzenli bakım-kaliteli mama-veteriner kontrolü
Bu dengeyi korursanız olur

anti_duayen

2 kedim var..Evden 1-2 günlüğüne ayrılma ihtimaline karşılık 2 tane büyük tuvaletleri var.. Şuan da ikisini de kullanıyorlar..

Eliffunda

Kedileriniz geldiğinde önce iki farklı kum kabı koyun onlar ayrı mı yoksa tek bir yerde mi tuvalet olsun kendileri seçiyormuş bizde bu soruyu sormuştuk bırakın kendileri seçsin demişlerdi.

Oscar06

Teşekkürler bilginiz için