Hangisi? Acana Pacifica, Hills Ideal Balance, N&D (Tahılsız/Az Tahıllı)

sndbg

Anket

Acana Pacifica
(14 oy)
Hills Ideal Balance
(6 oy)
N&D
(11 oy)
Toplam (31 oy)

Merhaba, hamileliğin son dönemindeki 1 yaşındaki tekir kedimizde Royal Canin mother&baby cat kullanıyoruz. Genel olarak bir sıkıntımız yok fakat ilk fırsatta bu 3 markadan birine geçmek istiyoruz. Sizin fikriniz önemli, teşekkürler.

6 CEVAP

panpo

go da düşünebilirsiniz

yanik_kedi

Bende şu anda N&D kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim :)

Yavru_kedii

N&D en iyi kalitede! Hem ACANA'DAN daha iyi olduğunu düşünüyorum protein oranı fazla değil acana orijen kadar

Hoppala

Acana tabiki ama açıkcası ankette ikinci sırada yer alan marka içerik bakımından kötü. Bu yüzden Acana veya N&D ile aynı sınıfta değil. Onun yerine Wildfield eklenebilir. Ayrıca neden Orijen düşünmüyorsunuz?

Duman14

Acana pacifica kullanmadım hiç grasslands kullandım gayet kaliteli bir marka acanayı tavsiye ederim

hill's benceee bizim ki başını kaldırmıyo